«Зима у Карпатах» танцювального колективу «Аеліта»

Фестиваль «Зима у Карпатах» з 11 по 15 січня зібрав у чарівному місті Вижниця колективи з усієї України. «Аеліта» з міста Добропілля – єдиний танцювальний колектив, який приїхав з Донецької області.

Наш зразковий танцювальний колектив «Аеліта» зайняв два перших місця у двох вікових категоріях – до 11 та до 13 років. Це ще раз доводить, що вміння, старанність і талант вихованців ЦКД вартий вищої оцінки. З чим ми їх щиро вітаємо!

Під час перебування на Західній Україні учасники колективу відвідали масу цікавих екскурсій.

У селі Пістинь розташована садиба Святого Миколая. Це офіційна резиденція, де проживає справжній Святий Миколай. Кожна кімната в його будинку має своє призначення. Є кімната, де отримують і розфасовують листи від дітей, особистий кабінет Святого Миколая, вітальня та спальня. Святкові листівки, різнобарвні ліхтарики та багато ялинкових іграшок прикрашають кімнату та створюють відчуття справжньої казки.

Також вихованці «Аеліти» разом з іншими учасниками фестивалю відвідали народне гуляння «Вішнівецька маланка», де розігралася яскрава костюмована вистава.

«Усі учасники зразкового танцювального колективу «Аеліта» залишились дуже задоволені поїздкою. Стільки приємних спогадів: першість у конкурсі, маса цікавих екскурсій і, звичайно ж, доброзичливі та чуйні люди, які живуть на Західній Україні», - поділася враженнями керівник колективу Ганна Ходневич.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.