В Донецькій області зафіксовано випадок групового захворювання на сальмонельоз

Добропільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби (надалі - ГУДПСС) в Донецькій області повідомляє, що на території Донецької області зафіксовано випадок групового захворювання на сальмонельоз, в сім"ї, що мешкає на теріторії Лиманського району (сел. Дробишеве). Встановлено, що сім’я спживала майонез домашнього виготовлення, яйця курячі придбані для його приготування в торгівельній мережі с. Дробишеве (продовольчий магазин "Асорті"). При перевірці даної торгівельної точки Держпродспоживслужбою виявлено ряд порушень при реалізації харчової продукції, зокрема яйця курячого. У вказаному магазині прийнято яйце на реалізацію не марковане та основі паспорту якості № 535 від ТОВ "СПФ Агро" - птахофабрика на території Слов"янського району, за результатами перевірки даної птахофабрики з’ясовано, що вказаний сертифікат якості ТОВ "СПФ Агро" на яйце куряче не видавався.

Враховуючі вищезазначене, Добропільське районне управління ГУДПСС в Донецькій області повідомляє, що згідно чинного законодавства здійснювати реалізацію яєць курячих необхідно тільки за наявності їх маркування, товарно- транспортної накладної, та документів, що засвідчують їх якість та безпеку.

Перелік вищезазначених документів стосується і інших харчових продуктів, що реалізуєтся у торгівельних закладах.

Матеріали по вказаному випадку надані Головним управлінням Держпродспоживслужби в Донецькій області до правоохоронних органів.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.