Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 23 січня 2018 року при виконкомі Добропільської міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний було внесено 10 питань, зокрема розглядались правочини щодо житла та збереження майна, право власності на яке або право користування яким мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, призначення опікуна над майном такої дитини. Особливу увагу члени комісії завжди приділяють питанням щодо позбавлення батьківських прав та влаштування дітей до державних дитячих закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на повне державне забезпечення.

Було розглянуто 3 заяви щодо встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів і зазнала психологічного насильства. Також розглядались питання Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо результатів роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах. Кожна ситуація детально вивчена, обговорена членами комісії. За результатами засідання комісією прийняті та ухвалені відповідні рішення, які захищають права та інтереси дітей. У своїй діяльності Комісія керується положеннями Конституції України, Сімейним і Цивільний кодексами України та низкою законів України та постанов Кабінету Міністрів України, пов’язаних із захистом прав дитини.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.