Гуманність як візитна картка прогресивного міста

Однією з ознак європеїзації будь-якого міста є добре ставлення до міських тварин, зокрема до собак та кішок. Нагадаємо, у 2018 році Верховна Рада проголосувала за внесення до Конституції стратегічного курсу України на вступ до Європейського Союзу.

У квітні 2018 року на сесії Добропільської міської ради було прийнято рішення про створення комунального підприємства (надалі - КП) для вирішення проблеми безпритульних тварин у місті. Шлях від створення підприємства з бюджетним фінансуванням до його повноцінної роботи є тривалим. Лише в грудні 2018 року на сесії міської ради було передано до комунальної власності підпримства земельну ділянку, але питання про виділення коштів для її документального оформлення ще триває, так саме як і питання про визначення організації для проектування майбутнього стерилізаційного центру.

Стерилізаційний центр передбачатиме послуги тимчасового утримання тварин, ветеринарної медицини, послуги кінолога, грумера, включатиме майданчик для вигулу собак для усіх бажаючих (обладнання для такого майданчика вже є).

Час для втілення зазначених планів залежить все від того ж фінансування. Буде це повністю за кошти місцевого бюджету, або залучатимуться спонсорські кошти – покаже час.

Наразі вирішується питання про виділення бюджетних коштів на стерилізацію безпритульних тварин, ведуться перемовини з ветеринарними лікарями щодо укладання договору для надання таких послуг в місті, оскільки власних ресурсів для проведення стерилізації у комунального підприємства поки ще теж немає.

З метою уникнення необґрунтованих звинувачень у зловживаннях з бюджетними коштами, доцільним буде рекомендувати усім зацікавленим мешканцям міста ознайомитися з офіційним фінансовим звітом КП «Вірність» за періоди його роботи у 2018 році (скан-копія додається).

Крім того, планується створення громадської ради при КП, щоб зробити діяльність підприємства прозорішим і відкритим для іновацій, запропонованих містянами. Співпраця посадовців і зоозахисників є визначальним фактором успіху, адже любителі тварин мають високу мотивацію піклуватися міською екосистемою.

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.