Добропільська вчителька отримала подяку від Президента України

25 січня 2019 року у Києві відбулася Всеукраїнська Рада з інклюзивної освіти за участі Президента України Петра Порошенка, Першої леді Марини Порошенко, членів уряду, парламенту, голів областей, представників системи освіти, громадськості, батьків і дітей з особливими потребами.

На конференції Президент наголосив, що в наш час інклюзивна освіта є пріоритетом. В свою чергу, голова благодійного фонду Порошенка, Марина Порошенко зазначила: «За останні три роки зроблено неймовірно багато і ми вже починаємо виходити на європейський і міжнародний рівень. Ми здійснили такі кроки, на які багатьом європейським і світовим державам знадобилося десятки років.».

По завершенню наради Глава держави разом з дружиною вручили іменні «Подяки» за активну співпрацю у питанні соціалізації дітей з особливими освітніми потребами та цінний внесок у запровадження інклюзивної освіти в Україні.

Подяку отримала й представниця Донецької області і, що особливо приємно, – нашого міста Добропілля. Це вчитель початкових класів Добропільського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів - дошкільний навчальний заклад» - Арєфіна Олена Євгенівна.

Пишаємося своїми педагогами!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.