У службі зайнятості впроваджено інститут кар'єрних радників

З 01 січня 2019 року змінені підходи в роботі служби зайнятості - впроваджується інститут кар’єрних радників. На теперішній час дуже важливо, щоб кожна людина почувала себе впевнено і знала, що у разі втрати роботи вона не залишиться сам на сам зі своєю проблемою. Ще одним направленням, яким вже займається служба зайнятості, є розвиток кар’єри працюючої людини, допомога у зміні місця роботи.

Клієнтів, які завітають до центру зайнятості, першим зустріне реєстратор. Його завдання - з’ясувати потреби клієнта, здійснити всебічне інформування про послуги, які можна отримати в центрі зайнятості, в тому числі і онлайн. Наступним кроком є ознайомлення з правами та обов’язками шукачів роботи, переліком необхідних для реєстрації документів.

З метою якісного підбору підходящої роботи та прискорення працевлаштування клієнта реєстратор запропонує скласти резюме або підвищити його цінність на семінарі з техніки пошуку роботи, проведе первинне профілювання - оцінку можливостей працевлаштування клієнта. Реєстратор володіє повною інформацією про наявні вакансії та здійснить підбір підходящої роботи, узгодить зустріч і направить клієнта до роботодавця. А у разі неможливості направлення на працевлаштування призначить зустріч з кар’єрним радником.

Кар’єрний радник, в свою чергу, забезпечить індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Для оцінки можливості працевлаштування з урахуванням навичок, кваліфікацій та надання адресних послуг для повернення безробітних осіб на ринок праці використовується профілювання клієнтів служби зайнятості.

Завдяки новаціям клієнти служби зайнятості з першої хвилини відчувають себе активними учасниками процесу пошуку роботи та впливають на нього, націлені на спільну роботу та результат.  

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.