Вихованці театрального колективу «Дзеркало» - лауреати Міжнародного фестивалю

Театральний колектив «Дзеркало» повернувся додому лауреатом І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену», який відбувся у Києві 1-2 лютого.

Дівчата підкорили журі яскравою літературно-музичною композицією «Кумасі». Разом із «Дзеркалом» фестиваль відвідали ще 16 колективів з Харкова, Кривого Рогу, Одеси, Мелітополя, Маріуполю та інших міст України.

dzerc1

Члени журі відзначили оригінальність, яскравість та креативність виступу та подякували за розвиток дітей керівнику колективу Наталі Пустовіт, а кожен конкурсант отримав Подяку за старанність та відповідальність.

Окрім першості у конкурсі, вихованці «Дзеркала» також отримали окремі відзнаки за художнє читання віршів. Софія Попова з віршем «Хатинка на ялинці» та Анастасія Бондаренко, яка представила вірш «Посмішки» стали лауреатами ІІ премії. А Євгенія Жекова та Аліса Білега отримали звання лауреатів ІІІ премії за вірші «Кактус» та «Два Миколи».

dzerc

Для учасників фестивалю підготували цікаву програму: дівчата побачили столицю з оглядового колеса, здійснили невеличку мандрівку канатною дорогою та побували у аквапарку. Окрім розваг вихованці «Дзеркала» встигли ще й поповнити знання на тренінгу акторської психотехніки.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.