Прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу в Добропіллі

При Добропільському міському ЦСССДМ створена та працює «Служба соціальної підтримки сім’ї». Одним з напрямків цієї служби є соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ).

Фахівець центру здійснює соціальне супроводження 8 прийомних сімей, 4 ДБСТ, де виховуються 42 дитини сиріти та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомним батькам та батькам вихователям надаються поради з розвитку позитивних якостей дітей та спрямування їх на всебічний розвиток особистості, залученню до суспільно - корисної праці, вдосконалювання творчих здібностей дітей, ведеться робота з батьками щодо профілактики насильства в сім’ї.

З дітьми проводяться профілактичні бесіди щодо адаптації до нового соціуму та налагодження стосунків з однолітками, профорієнтація, правила дорожнього руху, запобігання дитячого травматизму, ведеться психологічна робота щодо виявлення скоєння сексуального насильства над дітьми. Родини та діти охоче спілкуються з фахівцем центру.

За більш детальною інформацією по створенню прийомних сімей та ДБСТ звертатися до Добропільського міського ЦСССДМ: м. Добропілля, вул. Першотравнева 83, (виконком каб. 102).

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.