ОГОЛОШЕНО НАБІР ПРИСЯЖНИХ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОСУДДЯ

Згідно із Законом України «Про судоустрій і статус суддів» народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних.

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Добропільського міськрайонного суду, та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до Добропільської міської ради за адресою: вул. Першотравнева, 83, приймальня, 3-й поверх, такі документи:

- Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних на ім’я міського голови. 

- Копії паспорта та ідентифікаційного коду. 

- Документ, що підтверджує відсутність судимостей (довідка).

- Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

- Згода на обробку персональних даних. 

- Контактні дані.

Для отримання роз’яснень звертатися до юридичного відділу Добропільськоъ міської ради, вул. Першотравнева, 83, каб. 302.

Додатково повідомляємо, що відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними; 

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного; 

3) які мають не зняту чи не погашену судимість; 

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя; 

5) громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років; 

6) особи, які не володіють державною мовою;

7) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Окрім того, згідно до Закону України «Про запобігання корупції» присяжні зобов’язані подавати електронну декларацію в порядку встановлену цим законом.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.