Відбулось чергове засідання виконкому міської ради

13 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Добропільської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено 47 проектів рішень.

Начальник фінансового управління Олена КРАВЧУК звітувала про виконання міського бюджету за 2018 рік та представила проект рішення про План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів м. Добропілля у 2019 році, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів».

Оксана УКОЛОВА, начальник служби у справах дітей, доповіла про роботу щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання в м. Добропілля 2018 році.

З метою забезпечення соціального захисту населення міста Добропілля прийнято рішення про відшкодування вартості проїзду постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, про перевезення пільгових категорій громадян в міському сполученні на 2019 рік, про надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива і скрапленого газу особам з інвалідністю по зору у 2019 році.

Також прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Добропілля на лікування та в зв’язку з важким матеріальним становищем, затверджено переліки підприємств, об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених до покарань та для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Членами виконавчого комітету розглянуто й інші питання відділів та управлінь міської ради та прийнято відповідні рішення.

vik1

vik

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.