Готуємося голосувати на виборах Президента України

Все менше часу залишається до 31 березня 2019 року - дня проведення чергових виборів Президента України. Ці вибори відбудуться у непростий для всієї країни та для нашого краю час.

Одним з питань, що турбує виборців, які проживають, працюють, навчаються, будуть перебувати у службовому відрядженні, знаходитися на лікуванні у санаторії, здійснювати догляд за хворим тощо не за місцем своєї реєстрації, є можливість та умови їх голосування на виборах, що відбудуться.

Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (із змінами) "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси" передбачене наступне:

Будь-який виборець, який у день голосування буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не матиме змоги проголосувати на своїй виборчій дільниці, може тимчасово змінити своє місце голосування (не реєстрацію!) на виборах Президента. Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання або до відділу ведення Реєстру за адресою свого перебування у день проведення виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та надати документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування — статтею 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" передбачено, що звернення виборця щодо тимчасової зміни місця голосування повинно бути мотивованим. Такими документами можуть бути: документ про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, проїзні документи, путівка в санаторій, документ, що підтверджує право власності на житло, довідка переселенця, тощо.

Увага!

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим, а також зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, межі та перелік населених пунктів яких визначено Указом Президента України від 7 лютого 2019 року №32/2019, можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто до 25 березня 2019 року включно. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства).

Звертаємо увагу, що тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці і на конкретну дату - на один тур виборів. Тобто у разі призначення повторного голосування виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою та бажатимуть проголосувати, потрібно повторно звернутися до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування вже на дату проведення повторного голосування.

Прохання заздалегідь подбати про своєчасну реалізацію свого виборчого права.

Чекаємо Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради за адресою: місто Добропілля, вулиця Першотравнева, 83 (кабінет 222).

Ми працюємо щоденно з 8.00 до 17.00; п’ятниця з 8.00 до 16.00. Контактні телефони: 2-78-62, 2-78-61, 2-78-74.

У вихідні дні: 9, 16, 23 лютого, 2, 3, 16, 17, 23, 24, 30 березня 2019 року з 8.00 до 12.00 . 

vib

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.