В Добропіллі презентували програму «Будуємо Україну разом»

19 лютого в Добропіллі відбулась презентація культурно-освітньої програми «Будуємо Україну разом» (БУР), що була створена благодійною організацією «Львівська освітня фундація». Керівників профільних структурних підрозділів міської ради та громадських активістів Добропілля ознайомили з основними принципами програми.

БУР – це про будівництво мережі проактивних людей, яким не байдуже, які не хочуть миритися з існуючими реаліями життя і готові творити зміни на місяцях, брати відповідальність за своє особисте життя, життя своєї громади та країни загалом. Також це будівництво комунікації між українцями з різних регіонів, завдяки можливості їздити в інші області країни, пізнавати незвідані простори, знайомитись та розвінчувати стереотипи та стигми, що існують в нашому суспільстві щодо сходу і заходу України.

В результаті обговорення, яке виникло під час презентації, активісти дійшли до думки, що треба робити наше місто більш яскравим. Тож наразі виникла ідея проведення серед школярів конкурсу ескізів, кращі з яких буде перенесено на стіни навколо стадіону. Роботи з малювання можуть проводитись волонтерами з числа місцевих жителів та людьми з волонтерських таборів програми БУР. Та про реалізацію говорити ще зарано, адже БУР ще не визначили остаточно, в яких містах працюватимуть.

bur

bur1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.