Відбулась чергова 54 сесія Добропільської міської ради

20 лютого відбулась чергова 54 сесія Добропільської міської ради. На початку засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності, проведення Антитерористичної операції  та Операції об’єднаних сил.

Секретар міської ради Володимир ПЛЄТНЬОВ та представник партії «СИЛА ЛЮДЕЙ» Денис ЛИСИЦЬКИЙ привітали Валентину ОРЛОВУ з набуттям статусу депутата міської ради.

ses

Депутати розглянули 32 питання порядку денного та прийняли відповідні рішення, зокрема подовжили роботу комісії з аналізу тарифу на опалення, внесли зміни до бюджету 2019 року та затвердили Звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік.

Багато питань у присутніх викликала доповідь керівника Костянтинівської місцевої прокуратури Вікторії ТКАЧУК про результати діяльності Добропільського відділу прокуратури. Новодонецький селищний голова Дмитро БРАЖНІКОВ звернув увагу на проблему незаконного грального бізнесу.  Дмитро Олегович підкреслив, що особисто неодноразово звертався до силових структур з цього приводу, проте на сьогоднішній день заклади продовжують працювати та нести загрозу суспільству. Також піднімались питання профілактики правопорушень серед неповнолітніх, притягнення до відповідальності крадіїв та боротьби з корупцією.

ses2

В розділі «Різне» депутатами була обговорена ситуація по утриманню в неналежному стані майданчиків біля сміттєвих баків. Для детального вивчення причин та шляхів вирішення проблеми Володимир ПЛЄТНЬОВ запропонував депутатам, представникам комунального підприємства «Добропільська служба єдиного замовника» та громадськості зустрітись 21 лютого.

ses1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.