Добропільські рятувальники провели профілактичну роботу з населенням

У холодну пору року одним із пріоритетних напрямків роботи співробітників ДСНС є проведення заходів, спрямованих на запобігання пожежам в житловому секторі та мінімізації їх наслідків. У житловому секторі подібна профілактична робота особливо актуальна: використання громадянами несправного пічного опалення, саморобних обігрівальних приладів, перевантаження старих електромереж стають причинами численних пожеж.

25 лютого представники 19-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели профілактичну роботу серед населення м. Добропілля. Громадяни повинні добре знати, як поводитися в разі виникнення загоряння, адже від цього залежить збереження не тільки їх майна, а й життя. Під час заходу рятувальники ознайомили містян з пожежною обстановкою на території Добропілля, нагадали про основні вимоги пожежної безпеки в житлових будинках.

Також дорослих попередили про небезпеку, яка підстерігає дітей, залишених вдома без нагляду, та про те, що дитячі пустощі з сірниками та пожежонебезпечними предметами найчастіше призводять до трагічних наслідків.

Для закріплення інформації, громадянам рятувальники вручили листівки та пам'ятки з правилами пожежної безпеки в побуті та номерами телефонів екстрених служб.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.