Добропільський дорослий колектив «Натхнення» посів ІІ місце на Міжнародному фестивалі

23-24 лютого в місті Києві за підтримки Міністерства культури України відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Україна єднає світ».

Учасниками фестивалю стали вокалісти, хористи, інструменталісти, майстри розмовного та оригінального жанрів, а також хореографічні колективи різних танцювальних напрямків, у числі яких був дорослий колектив «Натхнення» добропільського ЦКД.  

nathnen

Окрім «Натхнення» у віковій категорії 25+ у конкурсі взяли участь ще 12 колективів.  

«Ми підготували дві хореографічних постановки: «Танго в Париже» та «Інтрига». Дуже теплий глядацький прийом, всі аплодували, посміхались, атмосфера чудова! Журі були дуже здивовані, що ми взяли участь у фестивалі, бо ми перший колектив з такими дорослими учасниками: від 40 років та старше. Решта учасників значно молодша за нас –  віком близько 30 років. Цей фестиваль вже 11-ий і за весь час його існування тут ще не було танцювальних колективів нашого віку, – розповідає керівник «Натхнення» Лариса Сергєєва. – Ми дуже хвилювались перед виступами. ІІ місце для нас дуже гарний результат. Є стимул краще працювати, щоб наступного року отримати першість».

nathnen1

За результатами творчих змагань колектив «Натхнення» отримав ІІ місце у номінації «бальна хореографія». За півтора року діяльності для учасників «Натхнення» це вже друга перемога – у листопаді минулого року дівчата отримали звання лауреату ІІ ступеню на Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Осінні мелодії», який проходив у Харкові. Отже для добропільських танцівниць цей фестиваль став тільки початком майбутнього списку досягнень.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів!

nathnen2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.