Відбулось перше засідання молодіжної ради у 2019

28 лютого в залі засідань виконкому Добропільської міської ради відбулось перше засідання молодіжної ради під головуванням першого заступника міського голови Олексія Кормільцева, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексія ГАЛИЦЬКОГО та начальника відділу у справах сім`ї, молоді та спорту міської ради Віталія КЛИЧОВА.

Молодіжна рада - це постійно діючий консультативно-дорадчий орган з питань реалізації молодіжної політики у місті Добропіллі. Безпосередня мета її діяльності - сприяти взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді міста, забезпечувати участь молоді у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики.

mol r

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Обговорення та затвердження складу молодіжної ради та представлення нових членів.

2. Обрання керівного складу молодіжної ради (голови, заступника та секретаря).

3. Внесення пропозицій щодо плану роботи молодіжної ради на 2019 рік.

До складу молодіжної ради увійшли представники молодіжних інноваційних центрів міста Білицьке, міста Білозерське, смт Новодонецьке, представники міських установ та організацій, ініціативних груп та активна молодь міста. Головою молодіжної ради було обрано Максима ІВЧЕНКО, лідера молодіжного руху ДТЄК Енерго.

mol r1

За результатами конструктивного обговорення та спілкування присутні вирішили впродовж березня місяця розробити план роботи молодіжної ради на 2019 рік та затвердити його, а також зібрати активну та енергійну молодь Великого Добропілля для подальшої тісної співпраці.

Якщо ви, молодь Великого Добропілля, маєте ідеї щодо розвитку молодіжної політики, звертайтесь до відділу у справах сім`ї, молоді та спорту та надавайте свої пропозиції у 510 кабінет або дзвоніть за телефоном 06277-25579.

mol r2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.