Творчі друзі фортепіанного відділу

Шкільні роки - незабутня пора життя. Друзі - найцінніше, що ми здобуваємо у дитинстві. Якщо друзів об’єднують спільні інтереси, їх життя стає наповненим та  дуже цікавим. Восьмий рік поспіль у МШ №1 м. Добропілля проводиться конкурс фортепіанних ансамблів «Нас подружила музика», який стає дедалі популярнішим, адже запрошує до себе у гості дітлахів з музичних шкіл Білицького, Білозерського, Новодонецького.

Вік учасників і учасниць - від 6 до 15 років, склад - від дуету до квартету. Виступали не лише друзі, але й рідні сестри та брати, загалом - 16 ансамблів (34 учасники).

«Ми наче побували на справжньому філармонічному концерті, відпочили душею й раділи тому, скільки талановитих дітей навчається в наших школах», - діляться враженнями батьки однієї з учасниць.

А музика лунала дійсно цікава та різноманітна: весела танцювальна та ніжна лірична, вона малювала яскраві образи казкових героїв та примхливі зміни настрою, вела у подорож в минуле та занурювала в різнобарвний світ дитинства. Діти з захопленням слухали кожен виступ, хвилювались, підтримували один одного. Деякі роблять лише перші кроки на сцені, а деякі (як учасники та учасниця фортепіанного квартету, який, до речі, подарував слухачам один з найяскравіших номерів конкурсу) продовжують заняття музикою навіть після закінчення школи.

Бажаємо великого успіху талановитим дітям Великого Добропілля! Нехай 2 квітня 2019 року стане однією з яскравих сторінок їх творчої біографії!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.