Громадська рада в дії!

Друге засідання Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, яке відбулось 11 квітня 2019, тривало майже три години! Адже членами ради було порушено багато питань, які хвилюють громадськість міста, і більшість з них стосувались благоустрою.

Було озвучено наступні проблеми: розташування контейнерних майданчиків на територіях поблизу багатоповерхівок, а також у приватному секторі, їх утримання у належному стані відповідно до санітарних норм, пересування спеціалізованого транспорту та своєчасний вивіз сміття. На всі ці питання відповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Євгеній БРАЖНІКОВ, який зазначив, що місцева влада із залученням комунальних підприємств міста активно працює для покращення даної ситуації.

Членами Громадської ради також було обговорено стан доріг у м. Добропілля. Заступник міського голови зазначив, що на проблемні ділянки вже підготовлені проекти, які знаходяться на розгляді в облдержадміністрації. Крім того розпочато ямковий ремонт доріг міста і на ці заходи з міського бюджету було виділено 1,2 млн. грн. Також планується привести в належний стан місця пішохідних переходів.

Представники громадськості також озвучили проблему з приводу озеленення міста. Адже дерева у міському парку вже досить старі і парк потребує оновлення. Необхідне висадження нових дерев і кущів. Члени ГР поцікавились, яким чином здійснюється контроль за вирубкою старих дерев, на що Євгеній Олегович доповів, що розпорядженням міського голови від 15.08.2018 року №106р затверджено склад постійної діючої комісії з обстеження зелених насаджень, які підлягають вирубці під час будівництва, реконструкції та інших робіт на території м. Добропілля.

Члени Громадської ради запропонували закликати громадськість і меценатів зробити свій внесок в озеленення міста. Члени Громадської ради також планують залучитися до двомісячника з благоустрою, аби зробити свій внесок у наведенні порядку у місті.

Нагадуємо, що Громадська рада при виконавчому комітеті Добропільської міської ради здійснює свою діяльність з 2013 року. На початку 2019 року її склад було оновлено. Наразі ГР очолює Віталій ШЕВЧЕНКО, член Донецької обласної організації «Інтернаціональна спілка журналістів України».

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.