Донецька ОДА сприятиме розвитку вітчизняного книговидання

З метою створення сприятливих умов для видання і розповсюдження вітчизняної книговидавничої продукції в Донецькій облдержадміністрації  прийматимуться заявки для формування плану замовлення видавничої продукції за рахунок коштів обласного бюджету.

До плану замовлення включаються видання, що висвітлюють актуальні теми в контексті історії регіону, сприяють розвитку культури, освіти, науки, зміцненню науково-технічного та інвестиційного потенціалу держави, інтеграції України до європейського та світового співтовариства, вихованню підростаючого покоління, видання для дітей та юнацтва, видання національно-патріотичного спрямування, музична література, довідкові та інформаційні видання. Також включаються презентаційні видання та приурочені до відзначення знаменитих, пам’ятних дат у житті країни та області, до ювілеїв видатних постатей Донеччини, іміджеві видання, книги-переможці всеукраїнських та обласних літературних конкурсів.

Заявки приймаються як від самих авторів, так і від громадських об’єднань, творчих об’єднань тощо.

Макет видання разом з заявкою, кошторисом, рецензією або відгуком направляються у паперовому та електронному вигляді на адресу департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) та на електронну адресу (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) з позначкою «Підтримка книговидання».

В заявці має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів),укладача (укладачів), представника юридичної особи, актуальність видання, його значущість.

Комісія розглядатиме пропозиції, що надійдуть до 30 травня поточного року та прийматиме відповідне рішення. Заявки, які надійдуть після 30 травня, будуть розглядатися у наступному році.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.