В Добропіллі відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

З 22 по 23 квітня 2019 року в місті Добропіллія на стадіоні «АВАНГАРД» та на базі НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів - ДНЗ» відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді, основним завданнями якої є виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та згуртованості майбутніх захисників Вітчизни.

У спартакіаді взяла участь 21 команда, кожна мала в своєму складі по 10 учасників. 210 юнаків виборювали першість в таких видах військово-спортивних змагань, як підтягування на перекладині, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метання на дальність гранати Ф-1, біг на 100 метрів та 1500 метрів.

Добропілля на Спартакіаді представляла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19.

На урочистому відкритті пролунав Гімн України. До учасників та гостей Спартакіади з вітальним словом звернулися заступник голови обласної державної адміністрації Вадим ФІЛАШКІН, виконуючий обов'язки начальника управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Наталя ТОЧИЛОВА, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталій КЛИЧОВ, військовий комісар Добропільського об'єднаного міського військового комісаріату підполковнік Сергій ПОМЕТУН.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Покровська, друге - команда Добропілля, третє місце – Мирнограду.

В індивідуальному заліку «біг на 1500 м» Олександр ПОПОВ з м. Добропілля отримав ІІІ місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

10 кращих учасників візьмуть участь у складі збірної команди області на Всеукраїнській Спартакіаді серед допризовної молоді у м. Житомир з 6 по 10 травня 2018 року.

dopr mol

dopr mol1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.