Збагачення вугілля на власні очі

25 квітня Добропільським міським центром було організовано професіографічну екскурсію до ПАТ «ДТЕК Добропільська центральна збагачувальна фабрика» для учнів дев’ятого класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19. Головна мета профорієнтації - це спрямування молоді на отримання професій, які мають попит на місцевому ринку праці, а підприємство потребує молодих ініціативних спеціалістів, і тому активно ведеться сумісна профорієнтаційна робота.

       Візит на виробництво завжди починається з інструктажу з охорони праці та безпеки, який провів начальник відділу охорони праці та промислової безпеки Ігор Савостьянов.

       Ліна Ставицька, начальник відділу з управління персоналом, розповіла про переваги роботи на підприємстві, озвучила професії, в яких є потреба: електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, електрогазозварник та апаратник вуглезбагачення. Запросила майбутніх випускників після закінчення навчання працевлаштовуватися на фабрику.

         Але найцікавіше було попереду: екскурсію на території виробництва провела для нас майстер основного виробництва Олександра Шмідт. Учні мали змогу ознайомитись з етапами збагачення вугілля, оглянути обладнання та дізналися про принцип його дії. Також Олександра детально зупинилася на якостях, які потрібні для працівників працюючих на обладнанні та підкреслила, що їх співробітники є досвідченими і мають високий рівень майстерності.

           Наприкінці візиту школярі висловили подяку працівникам фабрики за цікаві враження, нові знання та за чай зі смачними цукерками.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.