Повідомлення про намір встановлення вузлів комерційного обліку в населених пунктах Великого Добропілля

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» всі будинки, які підключені до системи центрального теплопостачання, повинні бути обладнані тепловими лічильниками.

В тому ж Законі визначено, що витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, тобто мешканцями будинку. Згідно чинного законодавства встановлення лічильників здійснюється надавачем послуг – КП «Добро» Добропільської міської ради. 

Розмір внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподіл між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання визначається відповідно до затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №129 «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання».

КП «Добро» Добропільської міської ради провело відповідну роботу з підрядними організаціями з моніторингу вартості облаштування житлових будинків лічильниками та виконало плановий розрахунок внесків на основі загального обсягу витрат за встановлення вузлів комерційного обліку та суму щоквартального платежу на 1 особовий рахунок у містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, селищах міського типу Новодонецьке, Водянське.

З питання можна звернутись за номером (06277) 2-69-30 або написавши на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Розрахунки додаються нижче.

ПОВІДОМЛЕННЯ КП Добро намір м. Добропілля

ПОВІДОМЛЕННЯ КП Добро намір м. Білицьке

ПОВІДОМЛЕННЯ КП Добро намір м. Білозерське

ПОВІДОМЛЕННЯ КП Добро намір смт Новодонецьке

ПОВІДОМЛЕННЯ КП Добро намір смт Водянське

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.