В Добропіллі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня в Добропіллі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Святкування вже традиційно розпочалось з театралізованого концерту в Центрі культури та дозвілля міста Добропілля. Цього року захід був ще більш зворушливим та душевним!

На початку концерту присутніх привітав голова міської Ради ветеранів Микола ШВЕД. Він нагадав про людські жертви і ціну перемоги, про героїчний подвиг наших земляків. Закликав всіх ніколи не забувати свою історію!

«Червоною ниттю» через весь концерт проходило питання ролі жінки на війні. Побут, маленькі радощі, яскраві мрії, важкі втрати, мужність тендітних жінок та дівчат під час боїв та в тилу — великі подвиги маленьких людей!

Історія дівчат «першого відділення третього загону п'ятого взводу окремого зенітного батальйону» доречно доповнювалась комбінованими художніми постановками: хореографічними, вокальними та театральними.

За відгуками глядачів концерт викликав дуже багато емоцій та залишив складний посмак і розуміння цінності людського життя, свободи та миру.

По завершенню концертної части декілька тисяч містян пройшли урочистою ходою до Меморіалу загиблим воїнам-землякам. Біля входу до парку їх зустріли учасники щорічного велопробігу «Ніхто не забутий…». Добропільчани поклали квіти до Меморіалу в знак вшанування пам’яті всіх, хто виборов для нас свободу неймовірною ціною свого життя.

d per1

d per2

d per3

d per4

d per5

d per6

d per7

d per8

d per9

d per10

d per11

d per12

d per13

d per14

d per

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.