В Добропіллі пройшов фестиваль «Я обираю світ без булінгу»

17 травня на площі імені Арутюнова пройшов фестиваль «Я обираю світ без булінгу». У заході взяли участь учні закладів освіти Добропільської міської ради. Фестиваль відкрився вокально-хореографічною композицією «Добре з тобою». Зворушив учасників виступ народного ансамблю сучасного танцю «Райдуга-Шанс» з композицією « Все, що мене не вбиває, робить мене сильніше». Від кожного міста були представлені агітбригади учнівського самоврядування, які креативно представили своє бачення й рішення проблеми булінгу. У фіналі всі учасники взяли участь у флешмобі «Я обираю світ без болінгу».

Фестиваль проходив згідно з планом заходів проекту МК «Я обираю світ без булінгу», що реалізується в рамках напрямку «Соціальна згуртованість», проекту підтримки для Міністерства з питань тимчасово окупованих територій за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Добропільської міської ради та адмініструється громадською організацією «Добропільский центр молоді «ДОБРО». Метою була профілактика негативних проявів поведінки серед дітей та учнівської молоді, налагодження соціальної згуртованості між учнями закладів освіти, виховання толерантності та взаємоповаги.

bulling

bulling1

bulling2

bulling3

bulling4

bulling5

bulling6

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.