Підсумки проведення акції з благоустрою в місті Добропілля

З метою комплексної підготовки до весняно – літнього періоду та забезпечення належного санітарного стану на території населених пунктів після зимового періоду з 18 березня по 18 травня було проведено Двомісячник з благоустрою населених пунктів.

Спільними зусиллями людей різного віку, різних професій, політичних поглядів, релігійних вірувань та покращення стану навколишнього середовища в містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, смт Новодонецьке було проведено суботник, присвячений Дню довкілля. Участь у суботнику взяли представники понад 65 підприємств, установ і організацій. Загальна чисельність учасників акції більш ніж 2600 осіб.

В рамках Двомісячника з благоустрою проведено толоку в міському парку Добропілля. Були виконані роботи по розчищенню парку від сміття та опалого листя.

За результатами двомісячника було розчищено від протиожеледних матеріалів дороги, вулиці, тротуари та прибудинкові території міста. Було висаджено 300 дерев. Приведено до належного стану братські могили, пам'ятники, кладовища. Проведено роботи по ліквідації несанкціонованих звалищ.

Тільки спільними зусиллями ми доб'ємося видимих результатів по комфортному проживанню на території нашого міста. Є сподівання, що залучення суспільства до приведення у належний санітарний стан територій сприятиме підвищенню громадської екологічної свідомості.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.