Зустріч у молодіжному центрі «Альтаїр»

23 травня 2019 року в інноваційному молодіжному центрі «Альтаїр» у селищі Новодонецьке відбулась зустріч представників відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Добропільської міської ради з представниками молодіжного центру, відділу культури, спортсменами та школярами-активістами.

У бесіді активно брали участь майже усі присутні, а деякі молоді люди охоче висловлювали думку щодо свого захоплення, культурного відпочинку, інтересів та дозвілля. Спорт зараз знаходиться в пошані майже у всіх підлітків селища, адже відомо, що це запорука гарного самопочуття та здоров`я! Ще хлопці віддають перевагу всьому, що пов'язано з сучасною технікою, комп'ютерною грою та всілякими гаджетами. Дівчата завжди хочуть бути красивими і стильними, тому активно захоплюються модними тенденціями в макіяжі та одязі, віддають переваги танцям та handmade.

У наш час дуже важливо, що кожна молода людина намагається чимось захоплюватися, адже згуртоване дозвілля - це обмін, досвідом, думками, участь у різноманітних заходах при підтримці молодіжного центру.

Якщо Ви бажаєте поділитися своїми ідеями, проводити цікаво вільний час, займатися справами за своїми інтересами, тоді запрошуємо усіх охочих відвідати молодіжний центр у селищі Новодонецьке, який розташований у будівлі ЦКД на першому поверсі!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.