Ефективний діалог та співпраця між владою та громадою - це реально!

23-24 травня у Львові відбувся Національний форум з побудови ефективного діалогу та співпраці між владою та громадянами.

Сьогодення вимагає від влади будь-яких рівнів впровадження нових сучасних інструментів для будування діалогу та співпраці з громадськістю. Адже залучення громадян до процесів прийняття рішень має цілий ряд переваг:

- краще розуміння потреб і цінностей населення;

- доступ до експертної оцінки громадян;

- краще розуміння проблем;

- сприяння соціальної толерантності.

Під час дискусій учасники форуму жваво обговорювали можливості та досвід впровадження публічних консультацій, «Звіти. Наживо», онлайн інструменти для залучення громадян. У заході взяли участь представники Добропілля: начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради Анна БУРЛАКОВА, депутат міської ради Наталя ЛИННИК, координатор в м. Добропілля всеукраїнської ініціативи «Активна Громада «ВГО «Інститут «Республика» Сергій КАЛІНІН.

for vlad

for vlad1

Активно залучати громадян до прийняття важливих рішень прагне і влада міста Добропілля. Серед інноваційних ідей - впровадження публічних консультацій та електронних петицій. Такі інструменти громадської участі показали себе в українській практиці доволі ефективними. У нашому місті також всі петиції, які набрали необхідну кількість голосів, були розглянуті на профільних депутатських комісіях. По кожній прийнято відповідне рішення міської ради. Публічні консультації - новостворена платформа, але вже зараз йде голосування по важливому для всієї громади питанню. Посилання на сервіси петицій та консультацій розміщено на головній сторінці сайту Добропільської міської ради або за посиланнями:

http://petition.mrd.gov.ua/uk

https://e-consultations.mrd.gov.ua/uk

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.