В містах-партнерах Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» стартує робота над розробкою Стратегічних планів економічного розвитку

27 травня 2019 року в Добропіллі після зустрічі, про яку вже писали раніше, відбулося перше засідання Робочої Групи з розробки Стратегії економічного розвитку. За участю лідерів місцевої громади, представників влади, бізнесу, громадських організацій, керівників підприємств та організацій, працівників органів місцевого самоврядування, депутатів під час засідання було обговорено питання координації зусиль задля створення спільного бачення економічного майбутнього громади.

Засідання відкрив перший заступник міського голови Олексій КОРМІЛЬЦЕВ. Він наголосив на важливості допомоги, яку надають фахівці Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проект USAID) у розробці стратегії місцевого економічного розвитку. Адже саме стратегія дасть можливість гармонізувати плани та наміри активних членів громади, вибрати вектор руху та узгодити сценарії розвитку, забезпечити синергію дій, обминути перешкоди та раціонально використовувати наявні ресурси.

Від Проекту USAID на засіданні були присутні: експерт зі стратегічного планування Галина Васильченко, спеціаліст з розвитку громад Юлія Чикунова та залучений консультант, який відповідає за процес розробки стратегії у Бахмуті, Ірина Ковра. Представники Проекту USAID розповіли про роль стратегічного планування в місцевому розвитку та процес роботи над стратегією, який планують закінчити до кінця поточного року. Учасники обговорили алгоритм роботи, способи збору інформації та проведення діагностики для вибору сценарію розвитку, критичних питань, стратегічних цілей та планів дій. З метою оцінки розуміння ситуації, економічного ландшафту та бачення майбутніх перспектив фахівцями проекту планується здійснити опитування серед представників бізнесу, мешканців, лідерів громади та на базі статистичних даних розробити профіль (соціально економічний аналіз території). Для більш активного включення молоді у процес стратегічного планування буде проведено конкурс на кращий ролик «Як я бачу майбутнє своєї громади», а також здійснено спілкування на предмет обговорення пропозицій Робочої групи у форматі «відкритий простір».

До кінця року партнери планують провести чотири засідання Робочої групи, кілька спеціалізованих засідань підгруп по кожному з критичних напрямів для напрацювання планів дій відповідно до стратегічних цілей, підготувати проект стратегії та провести його відкрите обговорення з громадою, з послідуючим затвердженням на сесії міської ради.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.