На сесії міської ради нагородили добропільських спортсменів та театр народної пісні «Берегиня»

На засіданні чергової 57 сесії міської ради, яке проходило 29 травня, урочисто відзначили спортсменів та митців, які творять славу нашого міста.

Подякою міського голови Андрія Аксьонова відзначили:

Єгора Артьомова, переможця чемпіонату України з боксу 2019 року серед юнаків, члена національної збірної України. Йому також вручили сертифікат на 5 тисяч гривень для підготовки до чемпіонату Європи.

Андрія Бичкова, тренера-викладача з боксу ДЮСШ Добропільської міської ради, за відданість своїй справі, гідну підготовку та високі досягнення вихованців. Він також отримав сертифікат на 6 тисяч гривень для підготовки спортсменів до Міжнародного турніру Климова А.Є., яка буде проходити в місті Харків.

sessia2

Альону Гушиліну, чемпіонку України 2019 року з важкої атлетики, срібну призерку України 2018, двократну чемпіонку області, за прагнення до перемоги та високі досягнення у важкій атлетиці. Нагороджена також сертифікатом на 3 тисячі гривень.

sessia

Відзначили зразковий театр народної пісні «Берегиня» музичної школи №1 міста Добропілля, який у травні 2019 року став переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Світ в твоїх долонях», що проходив у Греції.

Керівника Людмилу Хоружий нагородили почесною грамотою виконавчого комітету. Портативні колонки у подарунок отримали солістки колективу «Беригиня» Єлизавета Ратушнікова та Катерина Базюк, які стали переможцями Міжнародного фестивалю-конкурсу «Світ в твоїх долонях». Учасникам колективу вручили також корзину з солодощами.

sessia3

sessia4

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.