Громадська рада підтримала пропозицію про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад Донецької області

29 травня під час засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Добропільської міської ради відбулося обговорення щодо надання згоди на організацію співробітництва та делегування представника до комісії для підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад Добропільської міської ради та Покровської міської ради, Вугледарської міської ради, Мирноградської міської ради, Новогродівської міської ради, Селидівської міської ради.

Виступив перший заступник Добропільського міського голови Олексій КОРМІЛЬЦЕВ, який пояснив присутнім суть зазначеного співробітництва: «Спільними зусиллями легше лобіювати інтереси шахтарських міст, в першу чергу перед профільним Міністерством. В той же час при умові залучення у проект кількох громад існує більше шансів отримати грантову допомогу на їх соціально-економічний розвиток».

Громадскість підтримала пропозицію про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад Донецької області. Наразі юридичним відділом міської ради готується проект рішення, який буде винесено на розгляд депутатів згідно законодавства.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.