В Добропіллі пройшов концерт викладачів музичної школи

Яскраво та творчо пройшов перший концерт викладачів музичної школи №1 міста Добропілля «Музичний калейдоскоп». Свою майстерність на сцені демонстрували всі метри, без винятку.

Цікаво та різноманітно були підібрані твори: від старовинної музики до сучасної. Кожен викладач мав змогу підготувати номер як сольно, так і у ансамблі різного складу. Це і інструментальні дуети, і тріо, і секстети, і, навіть, фортепіанний квартет. Слухачі насолоджувалися не тільки вишуканою музикою, а й  отримували задоволення від перегляду відеоряду, який вдало підтримував та доповнював цілісність музичного номеру.

k v

k v2

k v1

Перед початком підготовки та вибору творів до концерту викладачі дуже нервували. Чи зможуть вони впоратися зі своїм хвилюванням, адже деякі з них вже давно не брали участі у концертних заходах як виконавці?

Але потім так захопилися процесом, що вже ніхто про те й не згадував. Звісно, хвилювання було, і воно стало додатковим стимулом ще більше працювати над собою.

Під час проведення концерту панувала атмосфера святкового піднесення. Викладачі підбадьорювали та підтримували один одного.

Артисти та слухачі отримали задоволення від першого, але не останнього, такого цікавого та незабутнього творчого вечора.

Директор музичної школи Олена Масюк

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.