Пам’ятні знаки на площі ім. Арутюнова: переносити чи ні?

Площа імені Арутюнова в Добропіллі є осередком більшості культурних розважальних заходів міста. Сама площа, алея біля Центру культури та дозвілля, сквер з роллердромом та футбольним майданчиком, а віднедавна ще і частина публічного простору «Сквер 21» амфітеатр — всі ці локації для розвитку та відпочинку мешканців міста потребують певного благоустрою.

Так, в планах виконкому є проведення реконструкції алея біля ЦКД, яка передбачає зняття асфальтного покриття, бордюр, демонтаж всіх конструкцій, в тому числі і пам’ятних знаків. У зв’язку з цим виникло питання: чи варто після всіх робіт встановлювати ці знаки на те ж місце? Нагадаємо, що наразі на алеї розташовані пам’ятні знаки воїнам-інтернаціоналістам, жертвам Чорнобильської катастрофи та жертвам Голодомору. Чи доречно залишати знаки пам’яті та скорботи в місці, де проходить левова доля розважальних заходів? Чи варто перенести пам’ятні знаки на Алею Героїв, що знаходиться в міському парку, або в інше місце? Чи може залишити їх в звичному?

Наразі за допомогою сервісу електронних консультацій на сайті міської ради вже розпочато голосування з цього питання. Прямо зараз ви можете перейти за посиланням і залишити свій голос та коментар. В подальшому плануються обговорення з громадськістю, зустрічі з представниками цільових аудиторій та анкетування. Не залишайтесь байдужими до змін у власному місті! Давайте разом зробимо його більш комфортним!  

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.