Рятувальники Добропілля нагадали школярам правила пожежної безпеки

У школярів почались канікули. Здебільшого діти перебуватимуть вдома самі, без нагляду дорослих. Впродовж тижнів безпеки життєдіяльності рятувальники Добропілля відвідували навчальні заклади, щоб вкотре нагадати школярам правила пожежної безпеки та розповісти, як поводити себе під час виникнення надзвичайної події чи ситуації. Але не тільки діти мають знати ці правила.

Саме тому 30 травня 2019 року фахівці 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області відвідали батьківські збори у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ», де нагадали батькам, що дітям категорично заборонено:

- бавитися з сірниками, легкозаймистими речовинами, підпалювати папір та інші предмети;

- класти іграшки та речі на гарячі плити або електропредмети;

- переносити відкритий вогонь;

- самостійно вмикати електричні та газові прилади;

- ходити до водних об’єктів без супроводу дорослих.

Також рятувальники звернулися до батьків з проханням: тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, електроприладами тощо. Знайдіть декілька хвилин на розмову з дітьми про елементарні правила безпеки під час перебування вдома. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером «101».

Також під час виступу співробітники ДСНС нагадали присутнім, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також як безпечно відпочивати біля водойм.

В кінці зустрічі рятувальники вручили батькам корисні листівки з правилами поведінки під час відпочинку та у побуті.

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.