Як ти бачиш майбутнє своєї громади?

Ти любиш своє місто та піклуєшся про його майбутнє? А ще ти креативна та творча людина? А можливо, в тебе є ціла команда? Тоді не втрачай свій шанс виграти 5 000 грн – бери участь в конкурсі на кращий відео ролик «Як я бачу майбутнє своєї громади»!

Проморолик тривалістю до двох хвилин повинен показати, якою бачать громаду її мешканці в майбутньому.

Надалі відео планується використовуватись в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу Добропільської ОТГ в Україні.

Коротко про основні моменти конкурсу:

- Тривалість відео не повинна перевищувати двох хвилин.

- Зміст сюжету має відповідати ідеї і завданням конкурсу.

- Обов'язкові вимоги до відео і аудіо матеріалу - унікальність, оригінальність, сучасний і лаконічний сенс, HD-якість картинки і чіткий звук.

Участь у конкурсі безкоштовна, кількість робіт не обмежена. До конкурсних робіт обов'язково додається інформація про автора, що включає: прізвище, ім'я, по батькові, вік, місце роботи (навчання), місце проживання, контактні телефони та електронну адресу.

Роботи приймаються p 19 червня до 19 липня 2019 року, після чого розпочнеться он-лайн голосування і остаточний результат конкурсу визначить конкурсна комісія. Автор переможного відеосюжету отримає в нагороду 5 000,0 грн.

Відео направляються або подаються на розгляд у вигляді відеофайлів, записаних на цифрові носії (диск або usb флеш-накопичувач) за адресою: м. Добропілля, вул.. Першотравнева, 83, каб. 307, 308, або розміщуються в електронному вигляді на файлообміннику. У цьому випадку посилання на скачування ролика та інформацію про автора потрібно надіслати на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детально ознайомитись з умовами конкурсу можна ТУТ.

Конкурс проводиться в рамках розробки Стратегії економічного розвитку Добропільської ОТГ при підтримці Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Положення конкурсу та склад конкурсної комісії затверджено рішенням виконкому Добропільської міської ради від 14.06.2019 №284.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.