Добропільські театрали посіли призові місця на фестивалі в Одесі

Вихованці театрального колективу «Дзеркало» Центру культури та дозвілля м. Добропілля взяли участь у IІІ Фестивалі - конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «BUGAZ AQUA FEST»  в Одесі. Юні театрали привезли призові місця:

Літературно–музична композиція «Хай стелиться вам доля рушниками» - 1 місце

Літературно–музична композиція «Кумасі» - 2 місце

Кручун Ізабелла, вірш «Актриса» - 1 місце

Білега Аліса, вірш «Сусід» - 1 місце

Бондаренко Анастасія , вірш «Рижа дворняга» - 1 місце

Гловяк Єва, вірш «Літній бал» - 2 місце

Попова Софія, вірш «Була у чоловіка давня мрія» - 2 місце

Жекова Євгенія, вірш «Гном та зірка» - 2 місце

Сергієнко Софія , вірш «Бережіть своє життя» - 2 місце

Учасники колективу не тільки долали конкурсі етапи, але ще п’ять днів ніжилися на сонечку, купалися у морі, ходили на дитячі дискотеки та майстер –класи. Також відвідали Аккерма́нську фортецю – історико-архітектурну пам'ятку XIII–XV століть, яка знаходиться в м. Білгород-Дністровський Одеської області. А головне – гуляли по місту сонця – Одесі. Це незабутні враження від численних фонтанів, які рятували дітей від спеки, від вулиці Дерибасівської, на якій на кожному метрі пам’ятки архітектури, від Приморського бульвару, де звучать одеські пісні, під які ти можеш просто потанцювати – все це залишиться в гарних спогадах у дітей.
«Дуже хороша ідея возити дітей влітку брати участь в конкурсах і відпочивати. Дивлячись на їхні сяючі очі, від моря, від розваг, ми, батьки і керівники, раділи разом з ними. Ось так вирішили ми разом з батьками закінчити творчий сезон для наших юних акторів. Спасибі велике всім, хто надав нам підтримку, спасибі батькам за те, що ви даруєте радість дітям», – підсумувала керівник колективу Наталя Пустовіт.

dzer

dzer1

dzer2

dzer3

dzer4

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.