Ми не можемо залишатися осторонь

Сьогодні в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Добропільськоі міської ради відбулась приємна подія - правління ОСББ «Лідер» подарувало закладу простору та затишну альтанку.

«Діти потребують постійної уваги та піклування батьків. Та, нажаль, є дітлахи, які не знають батьківської турботи. Тому ми не змогли залишитися байдужими, - розповіла голова правління Валентина ОРЛОВА, - правлінням нашого ОСББ було одноголосно прийнято рішення подарувати альтанку дітям з Центру».

altanka6

Нагадаємо, що ОСББ «Лідер» м. Добропілля отримали альтанку як один з переможців конкурсу «Кращий дворик», організований за ініціативи Добропільського міського голови Андрія АКСЬОНОВА.

Також звертаємо вашу увагу, що у Центрі соціально-психологічної дітей Добропільськоі міської ради тимчасово перебувають діти із сімей, які потрапили у складні життєві обставини. Сьогодні таких діток 29. Колективом Центру, службою у справах дітей міської ради та міською владою докладаються всі зусилля, аби зробити їх перебування у закладі більш комфортним.

altanka8

Так, у квітні 2019 року на теріторії Центру було встановлено нову дитячу спортивну площадку. А тепер завдяки небайдужій громадськості подвір’я прикрашає ще й затишна альтанка.

altanka2

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.