Реалізація проекту «Е-рішення для громад» у місті Добропілля

У серпні 2018 року місто Добропілля стало учасником Проекту «Е-рішення для громад», який впроваджується Центром розвитку інновацій  за підтримки  Програми  «U-LEAD з Європою»

Мета проекту - покращити якість управлінських рішень, посилити фінансову спроможність та інвестиційний потенціал громад.

Була сформована команда із представників відділу економіки, земельних відносин, ведення реєстру територіальної громади та фінансового управління. За час роботи проекту спеціалісти приймали участь у навчальних модулях на спеціально створеній платформі edu.cid.center, вебінарах та зустрічах.

Із запропонованих для ознайомлення продуктів обрали Реєстр територіальної громади, реєстр комунального майна, реєстр обліку адрес, бюджетний модуль та ArcGIS – програму для роботи з геопросторовими даними.

Сьогодні відбувся візит представників команди впровадження Проекту, під час якого обговорили наступні питання:

1. Готовність, план впровадження Аналітичних е-рішень, які обрала громада.

2. Виклики/проблеми, які постають перед Командою впровадження Проекту: технічні; юридичні; організаційні; політичні; інші.

3. Досягнення Команди впровадження у т.ч. в інших проектах.

4. Умови продовження підтримки електронних рішень після завершення Проекту.

Віктор Путренко, експерт Проекту «Е-рішення для громад», відповів на всі запитання присутніх та повідомив про можливість продовження проекту.

e rise

e risennya

e rishenia

e rishennia

e risenna

e risennia

e rish

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.