У Добропіллі долучилися до акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

Сьогодні, 26 липня, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який відзначається у всьому світі 28 липня Добропільським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно з БО «БФ «Клуб Світанок», ГО «ДОО «Право на життя», за підтримки Альянс громадського здоров'я та Допропільскої міської ради була проведена всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція «ЗНАЙ. ЗАПОБІГАЙ. ТЕСТУЙСЯ. ЛІКУЙСЯ».

gepatit

Під час проведення акції соціальні працівники на вулиця міста розповсюджували інформаційні матеріали з інформацією про вірусний гепатит С. Тим часом в приміщенні Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилося експрес тестування на вірусний гепатит С та ВІЛ-інфекцію, які проводив залучений медичний працівник. Всього в тестуванні взяли участь 51 особа, які протягом 15 хвилин отримали результати тестів.

gepatit1

Наголошуємо, що результат експрес тесту не є остаточним діагнозом, для його підтвердження необхідно звернутися до медичного закладу для додаткового обстеження.

Не будьте байдужими до свого здоров’я.

«ЗНАЙ. ЗАПОБІГАЙ. ТЕСТУЙСЯ. ЛІКУЙСЯ»!

gepatit2

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.