Стартує монетизація пільг

До уваги пільговиків!

Механізм виплати пільги на житлово-комунальні послуги у грошовій формі з жовтня 2019року

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради (далі-Управління) повідомляє, що з жовтня 2019 року стартує монетизація пільг. Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 « Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Виплата пільг буде здійснюватися у грошовій готівковій та безготівковій формі .

Пільговики, які бажають отримувати пільги на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі звертаються з заявою до Управління у якій зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк». Виплата пільги буде здійснюватися з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Виплата пільги у грошовій безготівковій формі на оплату житлово-комунальних послуг буде здійснюватися АТ «Ощадбанк». Пільговикам писати заяви не потрібно.

АТ «Ощадбанк» самостійно веде облік пільговиків та коштів, які надходять на рахунок від Мінсоцполітики для виплати пільг, в розрізі кожного пільговика (далі-облікові записи пільговиків).

АТ «Ощадбанк» здійснює перекази коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг. Про стан розрахунків за послуги буде інформувати пільговиків АТ «Ощадбанк» шляхом надсилання смс-повідомлення (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика), обов’язково будуть зазначатися дані про наявний залишок платежу за кожним видом послуг.

Для подальшої роботи за напрямком виплата пільги у грошовій формі отримувачам пільг необхідно повідомити до Управління особистий номер мобільного телефону для внесення в персональну облікову картку.

Отримувачів пільг запрошуємо звертатися особисто до управління до 1 жовтня 2019 року за адресою: м. Добропілля, пр-т. Шевченка,15, або за телефоном 2-80-59 та 2-78-75.

Начальник управління                                      

І.В. ШИРИНА

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.