СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!

Патронатний вихователь - особа, яка на професійній основі здійснює догляд, виховання і розвиток дитини/дітей, влаштованої/них в її сім`ю.

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини, в сім`ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатним вихователем можуть стати громадяни України віком від 35-60 років, які: мають житло, не мають судимості, мають достатній рівень фінансового та матеріального забезпечення для функціонування патронатної сім`ї, стан здоров`я, яких дозволяє забезпечувати догляд за вихованням дитини, пройшли навчання та отримали довідку патронатних вихователів.

За надання послуги патронатний вихователь щомісяця отримує:

  1. Соціальну допомогу на утримання та виховання дитини в розмірі двох прожиткових мінімумів відповідно до віку дитини.
  2. Грошове забезпечення в розмірі п`яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб. При влаштуванні двох і більше дітей, віком від одного року, неповнолітньої вагітної, дитини з ВІЛ, грошове забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, але сумарно не перевищує 50%.
  3. Сплату єдиного внеску за загальнообов`язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя.

За більш детальною інформацією звертатися до Добропільського міського центра соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді: м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83 (виконком), каб. 102.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.