З 1 вересня 2019 року у Добропіллі буде впроваджено дистанційне навчання

На засіданні Громадської ради, яке відбулося 9 серпня, говорили про дистанційну форму навчання. Доповідала заступник начальника відділу освіти міської ради БОБРОВСЬКА Наталя.

Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та учнів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.

Базовою дистанційною школою у Добропіллі визнано НВК № 4

Для організації роботи на дистанційній платформі 28 вчителів НВК пройшли корпоративні курси.

Протягом 2018-2019 н.р. педагоги та адміністрація школи були учасниками онлайн-вебінарів та тренінгів «Освіта кожному: інформаційна кампанія закладів освіти для молоді з непідконтрольних територій та територій уздовж лінії розмежування в Донецькій області».

На платформі e – school створена сторінка Добропільського НВК, яка надає інформацію, щодо організації дистанційного навчання.

Наталя Олександрівна зауважила, що згідно чинного законодавства, у одному класі має бути не менше 8 учнів. «На даний момент отримано 11 заяв від батьків, діти яких бажають пройти дистанційне навчання. Але, зважаючи на те, що серед заявників учні різних класів, єдиний клас сформувати поки що немає можливості. – зазначила освітянка – Та ми сподіваємося, що до початку навчального року бажаючих буде достатньо для організації класів»

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.