Капітальний ремонт плавального басейну, будівництво спортивного майданчика для гімнастики і тенісного корту та інші проекти з метою розвитку спортивного Добропілля

Про розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту членам Громадської ради доповідала ГІЛЬМУЛЛІНА Оксана – головний спеціаліст відділу у справах сім´ї, молоді та спорту міської ради.

За її словами протягом 2018-2019 років у великому Добропіллі були оновлені спортивні бази, відкриті нові напрямки олімпійських та неолімпійських видів спорту (шахи, важка атлетика, баскетбол, велоспорт). Забезпечено стовідсоткове функціонування Палацу спорту у м. Добропілля, Палацу спорту та плавального басейну в смт. Новодонецьке. Наразі ведуться будівельні роботи з капітального ремонту Палацу спорту в м. Білозерське та Палацу спорту в м. Білицьке.

Навчально-тренувальний процес дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Добропільської міської ради проходить на базі НВК-ліцею (спортивна зала). У школі працюють 4 відділення – спортивна гімнастика, бокс баскетболу та футболу, 2 відділення з яких було відкрито у 2019 році. У 39 групах займаються 472 вихованця віком від 6 до 18 років. Для всіх вихованців заняття проводяться безкоштовно. Тренувальний процес здійснюють 14 тренерів-викладачів. Вихованці ДЮСШ є постійними учасниками змагань різного рангу від міського до чемпіонату Миру.

Що ж чекає нас в перспективі на найближчі роки? Оксана Олександрівна розповіла присутнім, що в планах відділу у справах сім´ї, молоді та спорту реконструкція та відкриття нових спортивних і молодіжних об'єктів. Це будівництво спортивного майданчика для гімнастики і тенісного корту, капітальний ремонт плавального басейну м. Добропілля, благоустрій території стадіону м Добропілля, створення зеленої зони «Стежка здоров'я», будівництво воркаут майданчиків та інше.

Члени Громадської ради побажали успішного здійснення всього запланованого, аби Добропілля і надалі залишалося спортивною столицею Донбасу!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.