В Добропіллі вперше проходять спортивні збори команд з баскетболу та важкої атлетики

На цьому тижні у залі засідань Добропільської міської ради відбулась неформальна зустріч молоді, а саме збірної Великого Добропілля з важкої атлетики (віком від 10 до 15 років) з представниками відділу у справах сім`ї, молоді та спорту, директорки ДЦФЗН «Спорт для всіх» та членами міської молодіжної ради. На зустрічі спортсмени висловили свої побажання щодо подальшого розвитку міста та свої сподівання на велике спортивне майбутнє!

При підтримці міського голови Андрія АКСЬОНОВА та за ініціативи відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Добропільської міської ради було створено 2 збірних з баскетболу та важкої атлетики. Найсильніші спортсмени з міста Добропілля та міст-супутників (Білицьке, Білозерське та Новодонецьке) тренуються на базі Добропільського спорткомплексу по три рази на добу, а потім відновлюють сили при перегляді тематичних фільмів, відеороликів, бесід з тренерами, спілкуванні між собою. Протягом трьох тижнів учасники збірних будуть проживати у гуртожитку, тренуватись, правильно та комплексно харчуватись за для того, щоб в подальшому гідно представляти на змаганнях наше місто не тільки на українському, а на міжнародному рівні!

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.