Відбулось чергове засідання виконкому

Засідання виконавчого комітету Добропільської міської ради розпочалось з привітання та вручення Подяки Донецької облдержадміністрації, військово-цивільної адміністрації головному спеціалісту відділу доходів фінансового управління міської ради Ларисі ТКАЧЕНКО.

Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію начальника відділу з питань екології, природних ресурсів та комунального господарства Дмитра БАРАНЦЯ про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства, організацій, установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та прийняли рішення про початок опалювального періоду 2019 – 2020 років.

Прийнято рішення щодо опіки над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, зокрема, це надання статусу дитини-сироти, встановлення піклування над малолітніми та неповнолітніми, захист майнових, житлових прав дітей, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, зазнала психологічного насильства тощо.

Членами виконавчого комітету розглянуто й інші питання відділів та управлінь міської ради та прийнято відповідні рішення.

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.