Питання конфлікту на сході України та ВПО – одне з головних на щорічній конференції ОБСЄ в Варшаві

Конференція ОБСЄ в Варшаві є найбільшою в Європі щорічною конференцією по правам людини та демократії, а також є платформою для 57 країн держав партнерів ОБСЄ, недержавних організацій та міжнародних місій для обговорення результатів виконання заходів щодо захисту прав людини, обміну досвідом та напрацюванню рекомендацій.

Керівник Управління соціального захисту Добропільської міської ради Ірина ШИРИНА у складі делегації ВБФ «ГОРЄНІЄ» взяла участь у роботі зазначеної конференції та представила основні напрямки Регіональної та місцевої програми  підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Донецькій області, заходи якої спрямовані на захист та соціальну підтримку осіб, що постраждали від конфлікту на Сході України.

Багато питань внутрішнього переселення залишаються актуальними, однак постійно спостерігається прогрес у їх вирішенні. Це відбувається завдяки консолідації зусиль Уряду України та місцевої влади, підтримці міжнародних партнерів, а також активності ВПО. Внутрішньо переміщені особи не тільки потребують допомоги і підтримки. Це українські громадяни, які прагнуть збудувати нове життя і розвиватися. У цьому закладено великий людський та інтелектуальний потенціал для приймаючих громад.

Конфлікт в Україні — це один з найважливіших викликів для Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

varsh1

 

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.