У Добропіллі впроваджується гендерне бюджетування

Вчора, 24 вересня, відбулась зустріч представників влади та громади Добропілля із експертом Бюро гендерних стратегій і бюджетування Наталією ДМИТРУК. Обговорювали актуальну для сьогодення тему гендерного бюджетування.

Гендерно-орієнтоване бюджетування – визнаний у всьому світі ефективний інструмент досягнення гендерної рівності, який сприяє підвищенню ефективності використання бюджетних коштів.

«Це спосіб бюджетування, у центрі якого конкретні люди – жінки та чоловіки з різних соціальних та демографічних груп. – пояснила Наталія, - Ключовим компонентом у процесі впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування є гендерний бюджетний аналіз».

gender

Тож під час зустрічі було вирішено створити робочу групу з впровадження ГОБ у діяльність Добропільської міської ради. Також визначили цільові програми та сфери напрямку для гендерного аналізу послуг і актуальних гендерних розривів у споживанні послуг мешканками та мешканцями міста в межах різних вікових груп.

Впровадження ГОБ буде відбуватися за експертної підтримки Бюро гендерних стратегій та бюджетування, в межах Проекту «Підтримка належного врядування через підвищення спроможності посадових осіб місцевого самоврядування та органів державної влади щодо гендерно орієнтованого планування та бюджетування на Сході України» що фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Координує напрямок з гендерної рівності у місті Добропілля відділ у справах сімї, молоді та спорту міської ради (тел. 06277 2-55-79).

gender1

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.