Увага! З 1 жовтня 2019 року зміни!

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради (далі-управління) повідомляє, що відповідно до пункту 115 Положення про призначення житлових субсидій затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами від 14 серпня 2019 року № 807 «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка з 1 жовтня 2019 року набирає чинність).  

Особи, які не одержують пенсії, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці (відмінній від місця оформлення субсидії), самостійно надають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про спосіб виплати та/або реквізити рахунка в уповноваженому банку (відкриті в Добропільському відділенні ДОД РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ, або філії – Донецького обласного  управління ПАТ «Державний Ощадбанк Банк України», або ПАТ КБ «Приватбанк»).

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 « Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (зі змінами)  затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. 

Виплата пільг буде здійснюватися  у грошовій готівковій та безготівковій формі .

Пільговики, які бажають отримувати пільги на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі звертаються з заявою до Управління у якій зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк».

Пільговики, які бажають отримувати пільги на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі звертаються з заявою до управління соціального захисту населення  до 15 жовтня  (на опалювальний період) та до 15 травня (на неопалювальний період).

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.