Посвідчення водія відтепер можна отримати в Добропільському ЦНАПі

Сьогодні, 3 жовтня 2019 року, у Центрі надання адміністративних послуг міста Добропілля відбулась презентація програмно-апаратного комплексу для видачі посвідчень водія та реєстрації транспортних засобів.

Добропільський ЦНАП став першим в Донецькій області, де запроваджено послуги сервісного центру МВС України. Тепер тут можна:

- обміняти старе посвідчення водія на нове;

- отримати нове посвідчення у зв’язку з втратою чи викраденням чи зі зміною особистих даних власника;

- зареєструвати новий транспортний засіб (без огляду експерта);

- перереєстрація транспортного засобу у зв’язку зі зміною анкетних даних (без огляду експерта).

Програмно-апаратний комплекс та необхідне обладнання, завдяки якому отримання таких послуг стало можливим, було придбано за кошти міського бюджету. Всього було витрачено 217 тисяч гривень.

На презентацію завітали представники Донецької облдержадміністрації, Регіонального сервісного центру МВС у Донецькі області та Територіального сервісного центру міста Покровськ.

Нагадаємо, що для зручності громадян на сайті Центру надання адміністративних послуг міста Добропілля функціонує електронна черга, за допомогою якої можна зручно та швидко записатись на прийом для отримання будь-якої послуги.

prava

prava1

prava2

prava3

prava4

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.