Добропільських жінок запрошують на мейкатон до Запоріжжя

Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє», Гараж 48 та Естонська Рада у справах біженців запрошує жінок взяти участь в Мейкатоні «Розширення прав та можливостей жінок» у Запоріжжі з 11 по 17 листопада 2019 року.

Make-Athon – це захід, де учасники навчаються новим навичкам, формують команди та розробляють нові ідеї бізнесу під керівництвом досвідчених менторів. На мейкатоні збираються разом представники, які володіють трьома різними вміннями – творці (майстри, кравці, в’язальниці, швачки), дизайнери (як ІТ – прототипів, так і звичайних речей) та натхненники (учасники, які мають гарну ідею, проте не мають практичних навиків для її втілення, натхненники бізнесу).

Перші 4 дні будуть присвячені ознайомленню з різноманітними інструментами та машинами, а також навчаться, як презентувати свої ідеї. Після цього кожна команда розробить прототип протягом 3-х діб за допомогою менторів. Додатково учасники пройдуть семінар з дизайну, отримають навички ,як створити власний веб-сайт та навчаться веденню бізнесу, зокрема, основи бухгалтерії та створення бізнес-плану.

Команди переможців, які будуть відбірані жюрі, будуть нагороджені грантом на створення бізнесу в сумі від 50 тис. грн до 120 000 грн.

Участь у заході безкоштовна. Поселення та транспортні витрати будуть забезпечені для відібраних учасників. Протягом 7-денного заходу жінки, які мають дітей дошкільного віку, будуть мати змогу на час занять залишати  їх  з сертифікованим вихователем.  

Більше інформації на сайті www.garage48.org.

та сайті Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє»

http://www.ednist-fond.com.ua/project/empowering_women_makeathon_in_zaporizhzhia/

Останній день подачі заявки – 10 жовтня 2019 року.

Посилання на заявку: https://garage48.typeform.com/to/mAsSUw

Контактна особа: Лідія Ємельянова
Телефон: 063-575-64-34
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.