Відбулось чергове засідання виконкому

16 жовтня члени виконавчого комітету на черговому засіданні розглянули та прийняли 35 питань порядку денного.

Заслухали та взяли до відома інформацію загального відділу про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті міської ради за 9 місяців 2019 року.

Начальник управління соціального захисту населення міської ради Ірина ШИРИНА доповіла про хід виконання заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Добропілля у 2019 році.

Рішенням виконкому затверджено заходи з надання допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Члени виконавчого комітету міської ради під час сьогоднішнього засідання не проголосували за рішення «Про встановлення тарифів на послуги постачання теплової енергії в містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, селищах міського типу Новодонецьке, Водянське та постачання гарячої води Білицькому будинку-інтернату для інвалідів та осіб похилого віку», який передбачав підвищення тарифів.

З метою врегулювання тарифів на послуги постачання теплової енергії в ході засідання було внесено до Порядку денного проекту рішення «Про надання ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» рекомендацій щодо встановлення соціальної ціни на вугілля для формування тарифів на послуги постачання теплової енергії».

Підтримано проекти рішень, які стосуються захисту прав та інтересів дітей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Членами виконавчого комітету розглянуто й інші питання відділів та управлінь міської ради та прийнято відповідні рішення.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.